Компанія OWENS CORNING


З 2009 року наша компанія отримала право офіційно представляти на українському ринку бітумну черепицю, теплозвукоізоляцію Owens Corning(США).
Owens Corning є провідним світовим виробником і розробником нових технологій в галузі скловолокна.

Вже більше 50 років постійно знаходячись у списку 500 найкрупніших компаній США Fortune 500, Owens Corning є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів з високоефективних композиційних материалів на основі скловолокна.

Owens Corning - світова компанія з більш ніж 20.000 робітниками в більш ніж 30 країнах на 6 континентах, є лідером майже в кожній галузі, де присутня компанія.
Своїми технологичними рішеннями, що економлять енергію і захищають навколишнє середовище, Owens Corning допомагає зробити оточуючий нас світ краще і чистіше.

Більш розлого про компанію Owens Corning та продукцію, що вона випускає, ви можете прочитати на сайті
http://www.owenscorning.com

Компанія Owens Corning щоденно робить все можливе, щоб мати можливість надати своїм клієнтам високоякісні продукти: ізоляцію, покрівлю, сайдінг, штучний облицювальний камінь, а також композитні скловолоконні матеріали, що використовуються в транспорті, електроніці, телекомунікаціях та багатьох інших високотехнологічних завданнях.

Коротка історія Owens Corning

1932 - в Owens Illinois вироблено перше скловолокно.

1935 - компанія Corning Glass - експерт у виробництві скловолокна, починає співробітництво з Owens Illinois.

1938 - обида "батьки" створюють нову компанію Owens-Corning Fiberglas Corporation.

II світова війна - продукція Owens Corning використовується для різних цілей, найбільш важлива - угода з американським флотом (US Navy).

1945 - росте широке використання скловолокна (FRP - підсилений скловолокном пластик), виготовлений перший човен, перша вудка...

1953- більше 10.000 автомобілів Corvette першого покоління виготовлено з корпусом з FRP.

1969 - місяцехід з ізоляцією матеріалами Owens Corning полетів на Місяць, перша людина ступила на поверхню Місяця в скафандрі, що вироблений з матеріалів Owens Corning.

1976 - вперше оберт перевищує 1 млрд. доларів США.

1977 - Owens Corning робить перший крок в бізнесі по виробництву бітумної черепиці, перше використання склохолсту для виробництва черепиці. Склохолст для черепиці - власного виробництва. Причому слід замітити, що Owens Corning була першою компанією у світі, яка почала використовувати в якості основи для бітумної черепиці склохолст. До цього використовувався тільки папір.

15 серпня 1980 - компанія Owens Corning уклала контракт зі студією Metro-Goldwyn-Mayer на використання Розової Пантери (Pink Panther tm) для маркетингової підтримки своєї продукції.

1996 - побудована нова будівля головного світового офісу компанії в Толедо.

2005 - річний оберт склав 6 млрд. доларів США.

2007 - закінчене придбання частини компанії Sain-Gobain Vetrotex (що займається не будівельними матеріалами), 4.500 нових колег по виробництву і дистриб'юції скловолоконних продуктів приєднались до Owens Corning.

В даний час OC - це 20000 робітників на більш, ніж 300 заводах в більш, ніж 25 країнах. Уособленням даного часу для компанії є інновації, винаходи, прогрес.

Компанія Owens Corning - це

Лідерство
Компанія є світовим лідером у виробництві скловолокна для будь-яких цілей. Owens Corning - один з найкрупніших у світі виробників скловати. Заводи та офіси компанії розташовані по всьому світу. 

Інновації та науково-технічний прогрес
Компанія Owens Corning першою у світі використала склохолст для виробництва бітумної черепиці. Розробки компанії використовувались при першій висадці людини на Місяць, в морському флоті США у Другій світовій війні.

Надійність та якість випускаємої продукції
Компанія Owens Corning має власні сертифіковані лабораторії контролю якості випускаємої продукцій. Також продукція проходить регулярний контроль незалежних зовнішніх лабораторій на предмет відповідності всім стандартам якості. Обираючи продукцію Owens Corning, Ви можете бути впевненими в тому, щоо Ви обираєте якість і довговічність.

Многие могут не осознавать, насколько большая и глобальная компания Owens Corning. Она имеет производственные мощности по всему миру.

К примеру, количество заводов только в США впечатляет. Кроме того, имеются собственные заводы по производству битума, стекловолокна, стеклохолста, собственные лаборатории, в которых, кроме тестирования качества продукции, проводятся научные исследования и осуществляются разработки новых технологий. На рисунке ниже показана сеть мощностей, занятых в производстве кровли - битумной черепицы (и сырья для нее - битума и стеклохолста). 

Заказать звонок
+
Жду звонка!